קטלוג המוצרים להורדה

התקשרו : 054-7990062


סדנאות שוקולד


סדנת שוקולד לעסקים

סדנת השוקולד לעסקים של השוקולד מעודד הינה סדנה מקצועית שמיועדת לצוותי עובדים ומטרתה גיבוש צוות העובדים על ידי התנסות חוויתית ביצירת שוקולד, מתן דגשים לעבודת צוות נכונה ושבירת שיגרת העבודה.

את סדנת השוקולד לעסקים פיתחתי יחד עם מר אילן בנדל שהוא מאמן אישי בוגר ביה"ס למאמנים emotion.
בעברו, ניהל אילן קרירה ענפה בתפקידי ניהול בחברת תקשורת גדולה, והוא אף עוסק באימון כדורגל בנוסף לעבודת האימון האישית והקבוצתית.

את אילן אני מכיר שנים רבות, יחדיו חשבנו על סדנה ייחודית זו שמשלבת את שתי העולמות ובמסגרתה נוכל להעביר את עקרונות עבודת הצוות הנכונה באמצעות שימוש בשוקולד – יצירה, טעימה ובניית מתכונים במסגרת קבוצתית.

סדנת השוקולד לעסקים פותחה על פי העקרון שהתנסות חוויתית מעבירה את המסר הרצוי – עבודת צוות נכונה, ומעניקה כלים יעילים לעבודה יומיומית.

על מנת להתאים את סדנת השוקולד לעסקים לארגונכם, אנו נקבל מכם רקע על הצוות הכולל: אופי הצוות, האם קיימת מטרה צוותית משותפת? האם קיימת תלות בין חברי הצוות? האם קיימות בעיות הנוצרות כתוצאה מעבודת צוות לקויה? ועוד…

סדנת השוקולד לעסקים מחולקת למספר שלבים, בתום כל שלב ננתח את עבודת הצוות מההיבט המקצועי, וננחה את הצוות כיצד לפעול ביעילות יחדיו על מנת לייעל את העבודה.

נשמח ללוות את צוות העובדים ולהעניק להם הפעם חוויה מענינת שכולם יתחברו אליה

sadnaot

dfsdazs