קטלוג המוצרים להורדה

התקשרו : 054-7990062


אירועים והמלצות


סדנת שוקולד למסיבת רווקות

סדנת שוקולד למסיבת רווקות היא סדנא מאוד מיוחדת מבחינתי, זו הסדנא שבה רואים הכי טוב את החיבור שהשוקולד יוצר בין האנשים, או יותר נכון נשים.

את סדנת השוקולד למסיבת רווקות מזמינה בדרך כלל החברה הטובה של הכלה, ובדרך כלל היא משתפת אותי בחששות שלה שהסדנא לא תצליח כי המשתתפות הן לעיתים חברות של הכלה מתקופות שונות ואין ביניהן קשר.

אני תמיד דואג להרגיע שעוד לא ראיתי סדנת שוקולד במסיבת רווקות שלא הצליחה,
וזה נכון, אני מגיע לסדנה והרבה פעמים אני רואה חבורת בנות נרגשות שאין ביניהן קשר יושבות בקבוצות קטנות, מדברות בינן לבין עצמן.לא עובר זמן רב מרגע שסדנת השוקולד למסיבת הרווקות מתחילה והכל מתהפך, האווירה נהיית אווירה של צחוקים, וכולן משתתפות בחגיגה.

הכלה מקבלת מקום של כבוד בסדנת השוקולד למסיבת רווקות, היא הרי ´´כלת השמחה´´, החברות שלה מסנג´רות אותה מה שמוסיף לאווירה המבדרת, ובשלב מסוים היא ממש ´´עוברת צד´´ ומתחילה להנחות את הסדנא יחד איתי.בסיום סדנת השוקולד של מסיבת הרווקות מקבלת כל משתתפת מארז שי המכיל מוצרי שוקולד.

סדנאות השוקולד האלה תמיד מצליחות להיות ערב של כיף והנאה לכולן, והרבה פעמים הן נמשכות זמן רב מהצפוי בגלל האווירה המיוחדת.

סדנת שוקולד למסיבת רווקות ניתן להעביר במקומות שונים ומגוונים, כמובן שאפשר לקיים את הסדנא בבית או בחצר, אבל עשיתי גם סדנאות במועדונים, ביאכטות, בפאבים וגם בים.

בחודש אוגוסט האחרון העברתי סדנת שוקולד במסיבת הרווקות של מיכל, הסדנא נערכה במסעדת גורדו בחוף גורדון, בסדנא השתתפו 12 חברות של מיכל.

במסגרת מסיבת הרווקות של מיכל נהנו להכין ולטעום:
משקה שוקולטה, טעימות שוקולד, פרלינים – הטבעות של צורות שונות כגון לבבות,
טרפאלס שוקולד בטעמים, סופלה שוקולד ועוד….

כתבה לי מיכל, החברה הטובה ומארגנת האירוע:

´´ב-22/8 ערכנו מסיבת רווקות לחברה טובה ונהננו מכל רגע- הדיוק של עודד, הידע המקיף, המתכונים המעולים והכנתם הכייפית וההסברים המדהימים.
אי אפשר לשכוח את הסיבה שלשמה התכנסנו- השוקולד!!!! איזה שוקולד מ-ד-ה-י-ם, אחד המשובחים שטעמנו!!! תודה עודד על בוקר טעים ומתוק!!!´´

התמונות מדברות בעד עצמן, זו הייתה סדנא מוצלחת ביותר כמו כל סדנת שוקולד למסיבת רווקות, ובאמת מה יכול להתפקשש – שוקולד טוב, חברות טובות, אלכוהול והים הפתוח.

השוקולד מעודד – סדנת שוקולד למסיבת רווקות

ghghfd