קטלוג המוצרים להורדה

התקשרו : 054-7990062


אירועים והמלצות


סדנת שוקולד ליום הולדת

מכירים את זה שלפני יום הולדת של היקרים לנו מתחילים התכנונים ומנסים לחשוב כיצד להפתיע הפעם, אתם רוצים לעשות חגיגה ולהזמין משפחה וחברים אבל בא לעשות משהו מיוחד ולא סתם לכבד בביסלי, במבה וקצת שתייה בצד.

סדנת שוקולד מיוחדת ליום הולדת נותנת מענה בדיוק לצורך זה, הרבה שוקולד ואווירה משובחת לציון הארוע.

אתם יכולים להפתיע את בעל הארוע ולשתף אותי בסוד – אני מגיע בזמן המתאים לכם (מתחבא יחד איתכם עד שהוא מגיע…), ומכין את כל מה שצריך .

מה שמיוחד בסדנת השוקולד שנערכת לכבוד יום הולדת היא שיש אווירה של חגיגה לכל אורכה, כל אחד מתחבר לשוקולד – קטנים וגדולים כאחד. זה אירוע שמגבש את כולם – כולם יוצרים וטועמים ביחד.
ומי שחוגג יום הולדת נהנה כפלים מהחגיגה המיוחדת שהרימו לכבודו.

סדנת שוקולד נערכה לא מזמן לציון יום הולדת 30 לעידן, חברתו הזמינה את הסדנה, כמובן בהפתעה לעידן והזמינה חברים טובים שהגיעו יחד עם הילדים לבלות אחה´´צ של כיף על הגג בתל אביב.

במסגרת הסדנא הכנו משקה שוקולטה אלכוהולי, נהנו מטעימות של 7 סוגי שוקולד בטעמים שונים, הכנו טראפלסים משובחים בשלוש שכבות, ובנוסף לעוגה המפוארת הכין כל משתתף עוגת פונדנט אישית משוקולד איכותי שמכיל 70% מוצקי קקאו.

והנה מה שכתבה חברתו גלי כמה ימים אחרי האירוע:

´´עודד היקר, אני רוצה להודות לך על הסדנה המדהימה ליום ההולדת של עידן, כל החברים נהנו כל כך מהשוקולד המדהים ומהאווירה החברית, הילדים לא הפסיקו ללקק שוקולד ולנו היה כיף גדול לשתף אותם בחגיגה שלנו, ואפילו עידן הציני בדרך כלל אמר שזו היה יום הולדת מהחלומות…אני מצידי אמרתי לו שאני מצפה ש´´יפתיע´´ אותי ביום הולדת שלי בסדנת שוקולד שכזו´´

השוקולד מעודד – סדנת שוקולד ליום הולדת

dfgfdgdd