קטלוג המוצרים להורדה

התקשרו : 054-7990062


מאמרי שוקולד


סדנאות שוקולד לילדים

סדנאות שוקולד לילדים

 סדנאות שוקולד לילדים -בין אם מדובר באירוע יום ההולדת של הילד שלכם ובין אם מדובר במסיבת סיום השנה בבית הספר או בגן, בכל אחד מן המקרים הללו ילדים יעדיפו לחגוג את האירוע עם משהו מיוחד, משהו שמכיל בתוכו קסם. לכאן בא לידי פתרון סדנאות השוקולד המיוחדות שעודד מקיים.

 אם תרצו להפוך את האירוע שלכם לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת בעבור האורחים, דעו לכם שסדנאות השוקולד יהפכו את האירוע לחוויה אחת גדולה מבחינתם של הילדים. מדובר בסדנאות מלאות פעילויות וכיף, כך שהילדי האירוע לעולם לא ישכחו את החוויה.

 בסדנאות השוקולד לילדים הילדים ילמדו כיצד להכין מטעמי שוקולד מיוחדים וטעימים, כדוגמת עוגת שוקולד, טראפלס, סופלה שוקולד, ואף כדורי שוקולד. חוויית הלימוד הזו מאפשרת לילדים להחשף לעולם החדש, עולם השוקולד. מדובר בעולם קסום מבחינתם, ואף מבחינתנו, הבוגרים.

 הסדנה מותאמת במיוחד לילדים, על כל תכניה. שיטות הפעולה וכל התכנים נועדו לסקרן ילדים ולאפשר להם להחשף לעולם המיוחד שכולו שוקולד, כך שהם יוכלו להנות ככל הניתן מהחוויה. נוסף על הכנת השוקולד, ינתנו גם הסברים אודות השוקולד לילדים, כך שהם יוכלו להתחבר עוד יותר למהלך הפעילות.

 סדנאות שוקולד לילדים לסיום, סדנאות השוקולד של עודד יאפשרו לילדי האירוע לחוות חוויה יוצאת דופן ומיוחדת במינה. ניסיונו של עודד בתחום מתחיל עוד מלפני מספר שנים, כאשר גר בכפר קטן בצפון. מאז ילדותו ידע עודד אהבה עזה לשוקולד, כך שהוא צבר ניסיון אדיר בתחום במרוצת השנים.

 אתם תוכלו להיות בטוחים שסדנת השוקולד של עודד תועבר עם חיוך מלא וחיבור מושלם לילדים. כך שאין לכם מה להסס אם חשקה נפשכם בסדנאת שוקולד איכותית ומיוחדת, עודד הוא הפתרון המושלם עבורכם.